Koncert Jesienny 2017

Serdecznie zapraszamy na Koncert Jesienny – już 18 listopada we Wrzesińskim Ośrodku Kultury, o godz. 17:00. Podczas koncertu wystąpimy z dwoma wybitnymi artystami śpiewakami – Piotrem Kusiewiczem i Magdaleną Witczak.

Bardzo ważna informacja!

Ponieważ z roku na rok, Koncert Jesienny cieszy się coraz większym zainteresowaniem, w tym roku zdecydowaliśmy się wprowadzić bezpłatne wejściówki. Można je odbierać we Wrzesińskim Ośrodku Kultury od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.

Podczas koncertu możecie liczyć na wspaniałe doznania wokalne, ale nie zabraknie również utworów typowo orkiestrowych – szykujemy kilka naprawdę gorących premier 🙂
A teraz kilka słów o naszych gościach:

  • Piotr Kusiewicz (tenor) to wybitny artysta występujący na najbardziej prestiżowych scenach świata, obecnie jest kierownikiem Katedry Wokalistyki Akademii Muzycznej w Gdańsku.
  • Magdalena Witczak – dysponuje rzadko spotykanym rodzajem głosu – sopranem liryko-koloraturowym. Występuje z licznymi filharmoniami i orkiestrami na terenie całego kraju, wykonując rozległy repertuar od baroku po współczesność.