Witamy!

Wrzesińska Orkiestra Dęta powstała w 1996 r. Jesteśmy zespołem młodym, lecz niezwykle dynamicznie rozwijającym się. Byliśmy wielokrotnie nagradzani w wielu prestiżowych konkursach, również zagranicznych. Zespół tworzy ok. 50 młodych osób. Połączyła nas wspólna pasja muzykowania, która daje nam wiele radości i świetnej zabawy.

Dlaczego wybrać właśnie nas?

Młodość, doświadczenie, bogaty repertuar i chęć do pracy - to wszystko jest gwarancją zawsze udanego koncertu i niecodziennych doznań tak muzycznych, jak i estetycznych.

Poznaj naszą ofertę »

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub masz pytania, skontaktuj się z nami już dziś!

Formularz kontaktowy »

Aktualności

Lis 2016 20

Dziękujemy!

Koncert Jubileuszowy już za nami. Było cudownie! Nie mogliśmy sobie wymarzyć piękniejszego jubileuszu. Sala Wrzesińskiego Ośrodka Kultury dosłownie pękała w szwach. Dziękujemy Wam wszystkim bardzo serdecznie, że chcieliście być z nami tego wieczoru. Taka frekwencja i takie brawa nadają sens naszej działalności. Nie możemy się doczekać kolejnych występów! Zapraszamy do obejrzenia relacji lokalnej prasy i mediów:

Paź 2016 20

Zapraszamy na koncert jubileuszowy

Serdecznie zapraszamy na Koncert Jesienny połączony z jubilueszem 20-lecia naszej orkiestry. Koncert odbędzie się w sobotę 19 listopada 2016 o godz. 17:00 we Wrzesińskim Ośrodku Kultury. Wstęp wolny. To będzie dla nas najważniejszy wieczór w tym roku i chcemy go spędzić razem z naszą ulubioną publicznością. Nie może Was zabraknąć!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku »

koncert-jesienny-2016

Wrz 2016 11

Wyniki Festiwalu

Przedstawiamy szczegółowe wyniki XI Wrzesińskiego Festiwalu Orkiestr Dętych. Jury w składzie: Krzysztof Pydyński, Marek Galubiński i Jacek Rybczyński, oceniło orkiestry w następujący sposób:

  • Orkiestra Dęta Retuvanka, Czechy - 77.49 pkt
  • Staromiejska Orkiestra Dęta - 70.25 pkt (Krzysztof Pydyński nie oceniał)
  • Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Śmiglu - 68.33 pkt
  • Orkiestra Dęta Szkoły Muzycznej Felsozsolca, Węgry - 64.16 pkt
  • Gminna Orkiestra Dęta z Koźminka - 52.49 pkt
  • Dziecięca Orkiestra Dęta Zvenigorod "Funny musicians", Ukraina - 47.16 pkt

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim zespołom!

Najbliższe koncerty

Obecnie nie mamy zaplanowanych żadnych koncertów

Wszystkie koncerty »