Witamy!

Wrzesińska Orkiestra Dęta powstała w 1996 r. Jesteśmy zespołem młodym, lecz niezwykle dynamicznie rozwijającym się. Byliśmy wielokrotnie nagradzani w wielu prestiżowych konkursach, również zagranicznych. Zespół tworzy ok. 50 młodych osób. Połączyła nas wspólna pasja muzykowania, która daje nam wiele radości i świetnej zabawy.

Dlaczego wybrać właśnie nas?

Młodość, doświadczenie, bogaty repertuar i chęć do pracy - to wszystko jest gwarancją zawsze udanego koncertu i niecodziennych doznań tak muzycznych, jak i estetycznych.

Poznaj naszą ofertę »

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub masz pytania, skontaktuj się z nami już dziś!

Formularz kontaktowy »

Aktualności

Lip 2016 20

Dofinansowanie Festiwalu Orkiestr

Informujemy, że Gmina Września podpisała umowę o dofinansowanie Projektu pt.: "Wrzesiński Festiwal Orkiestr Dętych" w ramach Osi Priorytetowej 4 "Środowisko", Działania 4.4. "Zachowanie, ochrona, promowanie i rozwój dziedzictwa naturalnego i kulturowego", Poddziałania 4.4.2 ,"Wydarzenia kulturalne" Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020.

Więcej szczegółów można znaleźć w załączonym dokumencie.

Maj 2016 21

Zagramy podczas "Hiszpańskiej nocy z Carmen"!

Tegoroczny sezon koncertowy rozkręcił się już dla nas na dobre - występujemy w większość weekendów maja i czerwca. W wolnej chwili zerknijcie na kalendarz koncertów. Miło nam poinformować, że największym wydarzeniem tego roku będzie występ naszej orkiestry dla kilkudziesięciotysięcznej publiczności podczas "Hiszpańskiej nocy z Carmen – Zarzuela Show". To superwidowisko odbędzie się 18 czerwca na stadionie we Wrocławiu. Więcej informacji możecie znaleźć tutaj: http://www.opera.wroclaw.pl/1/index.php?page=9&stage_id=206.

Lut 2016 21

1% podatku na rzecz orkiestry

Serdecznie zachęcamy do przekazania jednego procenta swojego podatku na rzecz naszego zespołu. Jest to forma wsparcia, dzięki której w ostatnich latach udało nam się kupić wysokiej klasy puzon tenorowo-basowy, akcesoria do instrumentów (stroiki, oliwki) oraz pulpity.

Aby przeznaczyć 1% swojego podatku na rzecz orkiestry należy w zeznaniu podatkowym "PIT" wpisać następujące dane:

  • w polu "Numer KRS" (np. w PIT 37 jest to pole nr 137): 0000239659
  • w polu "Cel szczegółowy 1%" (np. w PIT 37 jest to pole nr 139): orkiestra

Serdecznie dziękujemy za przekazaną nam w ten sposób pomoc!

Najbliższe koncerty

  • 27.08.2016 - 28.08.2016
    Września - Festiwal Orkiestr
  • 19.11.2016 | 17:00
    Września, WOK | Koncert Jesienny

Wszystkie koncerty »