Witamy!

Wrzesińska Orkiestra Dęta powstała w 1996 r. Jesteśmy zespołem młodym, lecz niezwykle dynamicznie rozwijającym się. Byliśmy wielokrotnie nagradzani w wielu prestiżowych konkursach, również zagranicznych. Zespół tworzy ok. 50 młodych osób. Połączyła nas wspólna pasja muzykowania, która daje nam wiele radości i świetnej zabawy.

Dlaczego wybrać właśnie nas?

Młodość, doświadczenie, bogaty repertuar i chęć do pracy - to wszystko jest gwarancją zawsze udanego koncertu i niecodziennych doznań tak muzycznych, jak i estetycznych.

Poznaj naszą ofertę »

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub masz pytania, skontaktuj się z nami już dziś!

Formularz kontaktowy »

Aktualności

Lut 2014 04

1% podatku na rzecz orkiestry

I Ty możesz wesprzeć naszą orkiestrę!

Serdecznie zachęcamy do przekazania jednego procenta swojego podatku na rzecz naszego zespołu. Jest to forma wsparcia, dzięki której w ostatnich latach udało nam się kupić wysokiej klasy puzon tenorowo-basowy, akcesoria do instrumentów (stroiki, oliwki) oraz pulpity.

Aby przeznaczyć 1% swojego podatku na rzecz orkiestry należy w zeznaniu podatkowym "PIT" wpisać następujące dane:

 • w polu "Numer KRS" (np. w PIT 37 jest to pole nr 131): 0000239659
 • w polu "Cel szczegółowy 1%" (np. w PIT 37 jest to pole nr 133): orkiestra

Serdecznie dziękujemy za przekazaną nam w ten sposób pomoc!

Sty 2014 25

Nowy repertuar

Zapowiada się naprawdę ciekawy sezon z nowym repertuarem. Dzisiaj na naszych pulpitach pojawiło się 5 nowych, świetnych utworów, m.in. Elvis in Concert w opracowaniu Petera Kleine Schaarsa - składanka największych przebojów Elvisa Presleya. Jak ten utwór brzmi możecie posłuchać na poniższym wideo.

Ale to oczywiście nie wszystko - już niedługo zdradzimy Wam kolejne propozycje na nadchodzący sezon. Zaglądajcie na naszą stronę i profil na facebooku.

Lis 2013 18

Koncert ze świetną publicznością

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy sobotnie popołudnie postanowili spędzić razem z nami we Wrzesińskim Ośrodku Kultury i wypełnili salę widowiskową po same brzegi. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie i brawa - to dla nas naprawdę wielki motywator i sprawia, że chcemy się dalej rozwijać. Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie razem na kolejnych koncertach.

Koncert Jesienny nie tylko cieszył się dużym zainteresowaniem Wrześnian, ale i mediów. Poniżej prezentujemy kilka linków do relacji z koncertu:

Najbliższe koncerty

 • 01.05.2014
  Drawsko Pomorskie
 • 02.05.2014
  Września -> Sokołowo
 • 03.05.2014
  Kutno
 • 10.05.2014
  Czerniejewo
 • 18.05.2014
  Stare Miasto

Wszystkie koncerty »