Witamy!

Wrzesińska Orkiestra Dęta powstała w 1996 r. Jesteśmy zespołem młodym, lecz niezwykle dynamicznie rozwijającym się. Byliśmy wielokrotnie nagradzani w wielu prestiżowych konkursach, również zagranicznych. Zespół tworzy ok. 50 młodych osób. Połączyła nas wspólna pasja muzykowania, która daje nam wiele radości i świetnej zabawy.

Dlaczego wybrać właśnie nas?

Młodość, doświadczenie, bogaty repertuar i chęć do pracy - to wszystko jest gwarancją zawsze udanego koncertu i niecodziennych doznań tak muzycznych, jak i estetycznych.

Poznaj naszą ofertę »

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub masz pytania, skontaktuj się z nami już dziś!

Formularz kontaktowy »

Aktualności

Sie 2016 07

Zapraszamy na Festiwal we Wrześni!

Zapraszamy na XI Wrzesiński Festiwal Orkiestr Dętych. W tym roku będzie to wydarzenie dwudniowe z wieloma atrakcjami. Pierwszy dzień to przemarsze i pokazy musztr paradnych, a także koncert gwiazdy festiwalu - Alicji Majewskiej z towarzyszeniem naszej orkiestry. Podczas drugiego dnia orkiestry zaprezentują się w koncercie scenicznym w Amfiteatrze oraz różnych punktach miasta.

Szczegóły na poniższym plakacie i stronie festiwalu.

festiwal-plakat

Lip 2016 20

Dofinansowanie Festiwalu Orkiestr

Informujemy, że Gmina Września podpisała umowę o dofinansowanie Projektu pt.: "Wrzesiński Festiwal Orkiestr Dętych" w ramach Osi Priorytetowej 4 "Środowisko", Działania 4.4. "Zachowanie, ochrona, promowanie i rozwój dziedzictwa naturalnego i kulturowego", Poddziałania 4.4.2 ,"Wydarzenia kulturalne" Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020.

Więcej szczegółów można znaleźć w załączonym dokumencie.

Maj 2016 21

Zagramy podczas "Hiszpańskiej nocy z Carmen"!

Tegoroczny sezon koncertowy rozkręcił się już dla nas na dobre - występujemy w większość weekendów maja i czerwca. W wolnej chwili zerknijcie na kalendarz koncertów. Miło nam poinformować, że największym wydarzeniem tego roku będzie występ naszej orkiestry dla kilkudziesięciotysięcznej publiczności podczas "Hiszpańskiej nocy z Carmen – Zarzuela Show". To superwidowisko odbędzie się 18 czerwca na stadionie we Wrocławiu. Więcej informacji możecie znaleźć tutaj: http://www.opera.wroclaw.pl/1/index.php?page=9&stage_id=206.

Najbliższe koncerty

 • 27.08.2016 - 28.08.2016
  Września - Festiwal Orkiestr
 • 03.09.2016 | 17:00
  Węgierki | Dożynki Gminne
 • 10.09.2016 | 13:30
  Gniezno, Rynek
 • 19.11.2016 | 17:00
  Września, WOK | Koncert Jesienny

Wszystkie koncerty »