Witamy!

Wrzesińska Orkiestra Dęta powstała w 1996 r. Jesteśmy zespołem młodym, lecz niezwykle dynamicznie rozwijającym się. Byliśmy wielokrotnie nagradzani w wielu prestiżowych konkursach, również zagranicznych. Zespół tworzy ok. 50 młodych osób. Połączyła nas wspólna pasja muzykowania, która daje nam wiele radości i świetnej zabawy.

Dlaczego wybrać właśnie nas?

Młodość, doświadczenie, bogaty repertuar i chęć do pracy - to wszystko jest gwarancją zawsze udanego koncertu i niecodziennych doznań tak muzycznych, jak i estetycznych.

Poznaj naszą ofertę »

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub masz pytania, skontaktuj się z nami już dziś!

Formularz kontaktowy »

Aktualności

Lis 2014 23

Koncert Jesienny już za nami!

Co za wieczór, co za noc! Chcielibyśmy Wam bardzo podziękować, że po raz kolejny szczelnie wypełniliście Wrzesiński Ośrodek Kultury i przyjeliście nas tak ciepło podczas Koncertu Jesiennego. Będzie to dla nas wielki motywator do dalszej pracy i poszerzania naszego repertuaru.

Zachęcamy do obejrzenia fotogalerii z koncertu przygotowanych przez lokalne media:

Lis 2014 01

Zapraszamy na Koncert Jesienny

Zapraszamy na tradycyjny Koncert Jesienny. Tegoroczny repertuar to wiele rozrywkowych hitów, zaczynając od Beatlesów i Elvisa Presleya, a kończąc na przebojach muzyki filmowej i jazzowej. Szczegóły wkrótce, a tymczasem rezerwujcie sobotę 22 listopada. Spotykamy się o 17:00 we Wrzesińskim Ośrodku Kultury!

Plakat koncertu:

koncert-jesienny-2014

Wrz 2014 25

Koncert w Starym Mieście na YouTube

Sezon artystyczny powoli dobiega końca - tradycyjnie zakończymy go Koncertem Jesiennym, który odbędzie się 22 listopada o godz. 17:00 we Wrzesińskim Ośrodku Kultury. A tymczasem chcielibyśmy przypomnieć Wam, co działo się w tym roku.

Zaczynamy od koncertu w Kościele p.w. Św. Piotra i Pawła w Starym Mieście, który zagraliśmy 18 maja. Pierwsze utwory z tego koncertu właśnie znalazły się na naszym kanale YouTube oraz na stronie internetowej w dziale wideo.

Najbliższe koncerty

Obecnie nie mamy zaplanowanych żadnych koncertów

Wszystkie koncerty »