Aktualności

Koncert Muzyki Filmowej

Serdecznie dziękujemy poznańskiej publiczności za tak ciepłe przyjęcie podczas Koncertu Muzyki Filmowej. Otrzymaliśmy od Was olbrzymią ilość gratulacji i ciepłych słów po wczorajszym Koncercie Muzyki Filmowej – dziękujemy raz jeszcze!

Dziękujemy również naszemu koledze Tomkowi, który zorganizował to wydarzenie – to dzięki niemu mogliśmy wczoraj podzielić się z Wami naszą muzyką i pasją. A koncerty takie jak ten, nadają sens naszej pracy i naprawdę wiele dla nas znaczą.

Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku, gdzie można posłuchać jeden z utworów, który wykonaliśmy – Disney Fantasy w aranżacji Naohiro Iwai. Więcej nagrań już wkrótce.

Bilety na Koncert Muzyki Filmowej

Koncert Muzyki Filmowej w Auli Artis w Poznaniu już w nadchodzącą sobotę 07.12 o godz 18:00. EDIT: Zakończyliśmy sprzedaż online, ale bilety można jeszcze będzie kupić bezpośrednio przed koncertem w Auli Artis, od godz. 17:00 – zostało jeszcze kilkadziesiąt sztuk. Zapraszamy!

 

Zapraszamy na Koncert Muzyki Filmowej

Serdecznie zapraszamy na Koncert Muzyki Filmowej w naszym wykonaniu, który odbędzie się w Auli Artis w Poznaniu, 7 grudnia o godz. 18:00. Bilety, w cenie 30zł, można nabyć we Wrzesińskim Ośrodku Kultury oraz w Internecie, szczegóły poniżej.

Obiecujemy, że nie zabraknie muzyki z największych kinowych i telewizyjnych hitów, takich jak James Bond, Piraci z Karaibów, Król Lew czy Janosik. A sam Koncert odbędzie się w ramach VI Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Kryminalistycznej 50 Twarzy Zbrodni.

Bilety w można nabyć na portalu OLX, pod adresem https://www.olx.pl/oferta/koncert-muzyki-filmowej-CID767-IDCcXnt.html. Prosimy o wiadomość ze swoim adresem email oraz ilością biletów. Po zaksięgowaniu wpłaty na konto 03 1020 4027 0000 1202 1540 4557, bilety prześlemy na wskazany adres email. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania – formularz kontaktowy lub Messenger.