Aktualności

Nadchodzące koncerty

Przed nami dwa duże koncerty: Koncert Jesienny oraz Koncert Muzyki Filmowej.

Tradycyjny Koncert Jesienny odbędzie się wyjątkowo w Pałacu na Opieszynie we Wrześni (z powodu remontu WOKu) 9 listopada o godz. 17:00. Niestety bezpłatne wejściówki rozeszły się w jeden dzień.

Koncert Muzyki Filmowej odbędzie się w Auli Artis w Poznaniu, 7 grudnia o godz. 18:00. Będzie to koncert biletowany, a o starcie sprzedaży biletów poinformujemy już wkrótce.

W tym roku wystąpimy jeszcze w dwóch wydarzeniach plenerowych we Wrześni – Targach Rolniczych (20.10) oraz podczas Święta Niepodległości (11.11).

Zapraszamy!

Relacja z Festiwalu

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z XIV Wrzesińskiego Festiwalu Orkiestr Dętych. Prezentujemy pełne wyniki wraz z punktacją, nagranie naszego koncertu z Sebastianem Riedlem i linki do galerii zdjęć. To wszystko na stronie festiwalu »

Orkiestra z Koła wygrywa!

Orkiestra Dęta OSP Koło zwyciężyła w XIV Wrzesińskim Festiwalu Orkiestr Dętych i wyjeżdża z Wrześni z Grand Prix. Drugie miejsce zajęła Orkiestra „Kosynierzy” z Luborzycy, a trzecie Wielka Orkiestra Młodych Muzyków Gminy Oświęcim. Serdecznie gratulujemy!

To były piękne dwa dni. Dziękujemy wszystkim orkiestrom i wrzesińskiej publiczności! Więcej informacji już wkrótce. Tymczasem zapraszamy na nasz profil Facebook, gdzie publikowaliśmy relacje z obu dni festiwalu.

Edit: relacja zdjęciowa Wrzesińskiego Ośrodka Kultury »