Aktualności

Startuje Festiwal Orkiestr

To już w ten weekend orkiestry dęte zagoszczą we Wrześni. Podczas XVII edycji Wrzesińskiego Festiwalu Orkiestr Dętych wystąpi 5 orkiestr:
🎺 Severočeská Harmonie Štětí, Czechy
Program Festiwalu
Festiwal zaczynamy w sobotę o godz. 16:00 koncertami orkiestr nad Zalewem Wrzesińskim. Natomiast o godz. 19:00 w Amfiteatrze wystąpi Urszula z towarzyszeniem naszej orkiestry.
Niedziela to tradycyjne przemarsze orkiestr ulicą Jana Pawła II do Rynku oraz prezentacje orkiestr na Rynku. Start o 12:00. Po południu, od godz. 15:00 koncerty orkiestr we wrzesińskim Amfiteatrze. Każda orkiestra zaprezentuje się w półgodzinnym koncercie.
Podczas festiwalu publiczność będzie mogła również wybierać najlepszą ich zdaniem orkiestrę. Głosowanie odbywać się będzie online, a link do głosowania opublikujemy w niedzielę.
Serdecznie zapraszamy 🙂
1% Instrumenty

1.5% dla Orkiestry w 2023r.

Zachęcamy do przekazania 1.5% podatku na rzecz naszej orkiestry. Tak przekazane pieniądze pozwalają nam unowocześnić zespół i kupować pulpity, instrumenty, futerały i akcesoria. Jest to dla nas bardzo ważna pomoc!

I w tym roku każdy może przekazać 1.5% podatku dla naszej Orkiestry. Wystarczy w swojej deklaracji podać następujące dane:

  • Numer KRS: 0000239659 (Wiejskie stowarzyszenie edukacyjno-kulturalno-turystyczne „Szansa”)
  • Cel szczegółowy: orkiestra

Zapraszamy do obejrzenia w poniższej galerii, jak 1% pomaga naszej orkiestrze 🙂

Koncert Polskiej Piosenki - Plakat

Koncert Polskiej Piosenki

Od wielu lat sezon artystyczny kończymy Koncertem Jesiennym. W tym roku będzie to koncert tematyczny. Zagramy największe przeboje polskiej piosenki, zarówno w aranżacjach wokalnych, jak i czysto instrumentalnych. Nie możemy się doczekać bo aranżacje napisane m.in. przez Pawła Zielaka, Artura Roguskiego i Waldemara Nowakowskiego są po prostu świetne 🔥 🤩 🔥
Zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku i Instagramie. Już niebawem więcej informacji, również o możliwości odbioru wejściówek.