Posłuchaj naszych 6 płyt

cover-swiat-to-za-malo

Świat to za mało

W październiku 2013 roku ukazała się nasza szósta płyta kompaktowa, zatytułowana „Świat to za mało”, na której znalazło się 13 kompozycji. W większości są to świetne opracowania światowych przebojów napisane przez znakomitych aranżerów, takich jak Naohiro Iwai czy Toshio Mashima. Na płycie gościnnie wystąpili Izabela Zalewska (wokal) i Szymon Szafraniak (akordeon).

Słuchaj na:

       

cover-fiesta

Fiesta

Nasza piąta płyta zatytułowana Fiesta ukazała się w kwietniu 2009. Prezentujemy na niej przede wszystkim utwory rozrywkowe największych gwiazd muzyki takich jak Louis Armstrong, Frank Sinatra czy Stevie Wonder.

Słuchaj na:

     

cover-fiesta
cover-con-amore

Con Amore

Nasza czwarta płyta – zatytułowana Con Amore zawiera 10 utworów i została nagrana w 2007 r. Prezentujemy na niej utwory znanego kompozytora Jacoba de Haana oraz przeboje muzyki rozrywkowej i klasycznej w ciekawych aranżacjach.

Słuchaj na:

     

cover-pinkne-brzmienia

PINKne brzmienia

Na naszej trzeciej płycie kompaktowej wydanej w 2006 r. znalazło się 11 utworów. Ze względu na ich charakter i różnorodność postanowiliśmy zatytułować płytę jako „PINKne brzmienia”.

Słuchaj na:

     

cover-pinkne-brzmienia
cover-mod-wrzesnia-2

MOD Września 2

W styczniu 2005 wydaliśmy swoją drugą płytę kompaktową, czyli 14 utworów o różnorodnym charakterze (marsze, muzyka rozrywkowa, klasyczna, standardy jazzowe), które z pewnością warto posłuchać.

Słuchaj na:

     

cover-mod-wrzesnia-1

MOD Września 1

W czerwcu 2003 roku ukazała się nasza pierwsza płyta kompaktowa. Na krążku znalazło się 12 utworów.

Słuchaj na:

     

cover-mod-wrzesnia-1